Om oss

Vi jobber med rekruttering, bemanning og organisasjonsutvikling for miljøer innen markedsføring, media, design og teknologi. Vi har valgt å kalle det kommunikasjonsnæringen.

Vi er et uavhengig miljø med en særegen kjennskap til kommunikasjonsnæringen. I 2001 startet vi opp under navnet Mediabemanning, og har over tyve års erfaring med å rekruttere ledere og folk som kan fag. Vi er en uformell gjeng som jobber med videreutvikling og vekst av mennesker og selskaper. Vi tenker at utvikling skjer i kjølvannet av en oppdagelse, og det er når vi gjenkjenner gamle mønstre at vi greier å legge brikkene på nytt. Vi har tro på at grundige analyser gir smidige snuoperasjoner, og vi ser verdien av å gjøre ting sammen. Du finner oss sentralt på Jernbanetorget, ved Jernbanetorgets historiske apotek.

Kontakt oss
teft logo

Våre ansatte

Vi finner veien videre sammen med deg

Menneskene du møter hos Teft har høy faglig kompetanse om de forskjellige fagretningene innen kommunikasjon slik faget fremstår i 2022. I Teft er vi rådgivere, prosjektledere, ledere, innholdsprodusenter og markedsførere, og vi jobber i sammen for å yte mest mulig i hvert enkelt prosjekt. Det betyr at vi drar nytten av vår samlede kompetanse og vårt samlede nettverk når vi skal hjelpe deg med å finne den beste kandidaten.

Våre ansatte har jobbet med kreative fag, markedsledelse, teknologi/IT, salg/forretningsutvikling og tekst før de kom til Teft. Vi investerer i faglig utvikling for våre ansatte, og du treffer oss jevnlig på kurs og i fagfora. Alle ansatte i Teft har gjennomgått DNV-GL sitt sertifiseringskurs for rekrutteringspersonell, og våre rådgivere er sertifisert på bransjeledende testverktøy. Bli kjent med våre ansatte her.

Andreas Blix Johnsen

Office Manager/ Oljen i maskineriet

406 23 330

andreas@teft.no

Anna Blom Rian

Rådgiver

900 73 999

anna@teft.no

Anne Røkenes

Rådgiver

971 44 000

anne@teft.no

Camilla Bartnes

Rådgiver

975 45 597

camilla@teft.no

Christelle Haug

Rådgiver

993 67 492

christelle@teft.no

Elise Simonsen

Prosjektleder

452 65 773

Elise@teft.no

Eivind Ruud Johnsen

Partner og rådgiver

922 82 349

eivind@teft.no

Elisabet Rye

Rådgiver

915 47 093

elisabet@teft.no

Halldor Skard Jr.

Rådgiver

907 92 991

halldor@teft.no

Henrik Sandberg

Daglig leder og rådgiver

907 39 816

henrik@teft.no

Jannicke Østlie

Rådgiver i Teft og Daglig leder LAB3 Talent

952 52 565

jannicke@teft.no

Julie Kathrine Andresen

Prosjektleder

926 28 088

julie.andresen@teft.no

Knud Fahrendorff

Rådgiver

952 83 101

knud@teft.no

Lene Forfang Paterson

Rådgiver og prosjektleder

482 23 899

lene@teft.no

Marte Palm Steen

Rådgiver og prosjektleder

412 66 666

marte@teft.no

Marte Thomassen Askeland

Prosjektleder

913 91 725

Marte.askeland@teft.no

Martine Holen Instefjord

Prosjektleder og innholdsprodusent

452 99 838

martine@teft.no

Ole Janzso

Partner og rådgiver

977 74 771

ole@teft.no

Pia Kind

Prosjektleder

922 12 829

Pia@teft.no

Veronika Jakobsson

Prosjektleder

452 49 697

Veronika@teft.no

Øystein Guneriussen

Rådgiver

452 84 709

oystein@teft.no

Noen av våre kunder:

Kontakt oss

Send oss en melding