Om oss

Vi jobber med rekruttering, bemanning og organisasjonsutvikling for miljøer innen markedsføring, media, design og teknologi. Vi har valgt å kalle det kommunikasjonsbransjen.

Vi er et uavhengig miljø med en særegen kjennskap til kommunikasjonsbransjen. I 2001 startet vi opp under navnet Mediabemanning, og har snart tyve års erfaring med å rekruttere ledere og folk som kan fag. Vi er en uformell gjeng som jobber med videreutvikling og vekst av mennesker og selskaper. Vi tenker at utvikling skjer i kjølvannet av en oppdagelse, og det er når vi gjenkjenner gamle mønstre at vi greier å legge brikkene på nytt. Vi har tro på at grundige analyser gir smidige snuoperasjoner, og vi ser verdien av å gjøre ting sammen. Du finner oss sentralt på Jernbanetorget, ved Jernbanetorgets historiske apotek.

Kontakt oss
teft logo

Våre ansatte

Vi finner veien videre sammen med deg

Menneskene du møter hos Teft har høy faglig kompetanse om de forskjellige fagretningene innen kommunikasjon slik faget fremstår i 2020. I Teft er vi rådgivere, prosjektledere, ledere, innholdsprodusenter og markedsførere, og vi jobber i sammen for å yte mest mulig i hvert enkelt prosjekt. Det betyr at vi drar nytten av vår samlede kompetanse og vårt samlede nettverk når vi skal hjelpe deg med å finne den beste kandidaten.

Våre ansatte har jobbet med kreative fag, markedsledelse, teknologi/IT, salg/forretningsutvikling og tekst før de kom til Teft. Vi investerer i faglig utvikling for våre ansatte, og du treffer oss jevnlig på kurs og i fagfora. Alle ansatte i Teft har gjennomgått DNV-GL sitt sertifiseringskurs for rekrutteringspersonell, og våre rådgivere er sertifisert på bransjeledende testverktøy. Bli kjent med våre ansatte her.

Jannicke Østlie

Daglig leder LAB3 Talent

952 52 565

jannicke@teft.no

Vibeke Moen

Prosjektleder

976 25 431

vibeke@teft.no

Martine Holen

Prosjektleder og innholdsprodusent (Barselpermisjon)

452 99 838

martine@teft.no

Katrine Toven

Rådgiver

907 60 718

Katrine@teft.no

Henrik Sandberg

Daglig leder og rådgiver

907 39 816

henrik@teft.no

Nejra Kudra

Rådgiver

926 28 869

nejra@teft.no

Anna Blom Rian

Rådgiver

900 73 999

anna@teft.no

Elisabet Rye

Rådgiver/prosjektleder

915 47 093

elisabet@teft.no

Andreas Blix Johnsen

Office Manager/ Oljen i maskineriet

406 23 330

andreas@teft.no

Camilla Bartnes

Rådgiver/prosjektleder

975 45 597

camilla@teft.no

Eivind Ruud Johnsen

Partner og rådgiver

922 82 349

eivind@teft.no

Ole Janzso

Partner og rådgiver

977 74 771

ole@teft.no

Knud Fahrendorff

Daglig Leder i Elect

952 83 101

knud@elect.as

Noen av våre kunder:

Kontakt oss

Send oss en melding