Symbol Kvalitetssikring

Kvalitetssikring og testing

Vi hjelper deg med kvalitetssikring av kandidater ved å sjekke referanser, teste evne og personlighet (ved bruk av Assessio Norge sine verktøy), gjennomføre bakgrunnssjekk, gjennomgå CV og resultater, avdekke kandidatens motivasjon og kvalifikasjoner gjennom dybdeintervju. På kjøpet får du sparring og rådgivning fra noen av Norges mest erfarne rekrutteringsfagfolk med spisskompetanse om selskaper og folk som bygger merkevarer.

Sammen med deg vil vi øke treffsikkerheten og dokumenterbarheten i prosessen. Vi sikrer kandidatopplevelsen og sparer deg og din organisasjon for tidsbruk.

Kontakt oss
Kontakt Henrik Sandberg eller Ole Aleksander Janzso om du har kandidaten, men trenger hjelp til å sikre en god ansettelse
Kontaktpersoner:

Henrik Sandberg

Daglig leder og rådgiver

907 39 816

henrik@teft.no
linkedin icon

Ole Janzso

Partner og rådgiver

977 74 771

ole@teft.no
linkedin icon